News:

06.05.2012 - drobne modyfikacje odnośnie wyświetlania galerii.

05.05.2012 - W dziale Kursy/Szkolenia dostępne są tylko informacje na temat sal wykładowych, reszta materiałów w przygotowanu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kursy / Szkolenia > Sala wykładowa Gdynia:

log

Witam,

Z przyjemnością pragnę zaprezentować nową salę konferencyjną, która została otwarta  w Gdyni przy ul. Okrężnej 37, przy obwodnicy trójmiejskiej (wyjazd Witomino- Chwarzno). Lokalizacja obiektu pozwala na dotarcie osobom spoza trójmiasta  bez najmniejszego kłopotu. Namiar GPS:  54°30'03.64"N,  18°27'58.248"E

W zależności od aranżacji , możemy zmieścić do 60 uczestników.

Przykładowe warianty ustawienia sali wykładowej:

 

  20 os.

 31+2 os.

  60 os.

Istnieje możliwość zorganizowania cateringu w stylu bistro lub rezerwacji miejsc w restauracji hotelowej w sąsiedztwie sali. Hotel „Morski”  w odległości 50 m od sali konferencyjnej lub „NEVADA” ok. 100 m . W przypadku całodziennych spotkań wyjście do restauracji może być ciekawszą propozycją ponieważ wymaga spacerku i można w tym czasie zaczerpnąć świeżego powietrza. Wybór należy do uczestników i organizatorów.
Sala jest standardowo wyposażona w rzutnik multimedialny HD, ekran , flipchart, system audio-video, odtwarzacz VHS, DVD, ksero, skaner i drukarkę do formatu A3, wskaźnik multimedialny. W razie potrzeby można  podłączyć  się do sieci internetowej przez łącze kablowe lub Wi-Fi.
Pomieszczenie jest klimatyzowane, wentylowane grawitacyjnie w razie potrzeby nagrzewane. Goście mają do dyspozycji aneks kuchenny standardowo wyposażony oraz łazienkę z WC.

Zainteresowanych wynajęciem sali lub organizacją spotkania, proszę o kontakt.

Serdecznie zapraszamy.

Galeria zdjęć:

Sala Konferencyjna:

 Gdynia, 81-601
 ul. Okrężna 37

 

 
 

Mapka dojazdu: